Vitajte v našej firme LARO v.o.s., výrobcu chemických prípravkov

Kontakt

0905 937 035

Pracovná doba

07:00 - 14:30 (po-pi)

Napíšte nám

laro@laro.sk
Kontaktujte nás

Odhrdzovač LARO

Odhrdzovač LARO

Odhrdzovač LARO

Vysokoúčinný bezoplachový antikorózny prostriedok, ktorý okrem odstraňovania hrdze čiastočne pasivuje kovové povrchy pred ďalšou oxidáciou a zároveň po vysušení vytvára vhodné podmienky pre adhéziu ďalších ochranných vrstiev. /iba po dôkladnom vyschnutí/. 

Vlastnosti: Hnedosfarbená transparentná kvapalina kyslého charakteru. 

Použitie: Odhrdzovanie a odmasťovanie akýchkoľvek kovových povrchov, odstraňovanie vodného kameňa a iných usadenín na sanitárnych zariadeniach. Na čistené povrchy nanášať štetcom alebo máčaním, v prípade silného znečistania aj opakovane. Doba aplikácie je od 1 minúty po 1 hodinu v závislosti od intenzity znečistenia a vonkajšej teploty. Odhrdzovač LARO je možné nanášať aj na už hrdzou napadnuté kovové povrchy, po zaschnutí natretý povrch stmavne a je možné naň aplikovať ďalšie nátery. Posobenie odhrdzovača sa prejaví po modrofialovom až modročiernom sfarbení povrchu (po aplikácii) a po úplnom zaschnutí vytvorí na povrchu svetlý film. 

Technické údaje: Hnedá transparentnä kvapalina, nehorľavá vo vode neobmedzene rozpustná, pH menej ako 3, hustota 1,15 gcm-3.

Balenie: PET fľaša 1000 g, 500 g, 5 l bandaska, voľné balenie

Bezpečnostné údaje:  viď etiketa a Karta bezpečnostných údajov.

Dokumenty na stiahnutie:
Názov Typ súboru Veľkosť
  KUZ Odhrdzovac [pdf] 188 kB
  KBÚ - Odhrdzovač [pdf] 1,114 kB