Vitajte v Laro Plus s.r.o.

Kontakt

0905 937 035

Pracovná doba

07:00 - 14:00

E-mail

laro@laro.sk
Kontaktné údaje

Stravovanie

Stravovanie

Stravovanie

História rodinného podniku sa dátuje od roku 1997, kedy hlavnou činnosťou firmy bolo verejné stravovanie vo forme bufetového výdaja a jedálne. Neskôr sa ponuka služieb rozšírila o závodné stravovanie – dodávky a výdaj stravy v závodných kantínach.  Koncom roku 2013 sme založili spoločnosť LARO Plus, ktorej činnosť je orientovaná na veľkokapacitné závodné stravovanie a rozvoz denného menu formou "donášky na adresu".

Firma sa formuje a rozvíja podľa požiadaviek a potrieb našich zákazníkov, preto si v ponuke nášho obedného menu nájdu svoje obľúbené jedlá milovníci tradičnej slovenskej kuchyne, vegetariánskej kuchyne (Vege Menu), tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl (Fit Menu), ale aj my, ktorí si radi doprajeme "plný" tanier (XXL Menu).

Absolútnou prioritou pre náš tím je starostlivý výber a kvalita vstupných surovín ako aj permanentné dodržiavanie hygienických predpisov. Neodmysliteľnou súčasťou plnenia vašich požiadaviek k spokojnosti je profesionálny personál s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti spoločného (závodného) stravovania. 

...prajeme Vám dobrú chuť !!!